Вхід

Зірки світового футболу закликають громадян світу «вийти на поле», щоб «поборотися» із бідністю

Дрогба та Зідан взяли участь у зйомках нового відеоролику від ПРООН «Не має лише глядачів, ми всі – гравці»

Нью-Йорк/Кейп Таун (ПАР)/Київ – На початку Світового чемпіонату з футболу (2010 FIFA World Cup), Посли доброї волі від Програми розвитку ООН (ПРООН), Дід’є Дрогба та Зінедін Зідан, знялися у новому телевізійному ролику, в якому вони закликають лідерів та громадян світу достойно виконати завдання боротьби з бідністю, приєднавшись до команди борців з бідністю.


«В нашій «грі» проти бідності ми не можемо бути лише глядачами», говорить Дрогба, нападник футбольного Клубу «Челсі» та капітан національної збірної по футболу Кот ді Вуару. «Ми всі маємо «вийти» на поле, для того щоб суттєво покращити умови життя мільйонів бідняків в нашому світі».


Цей ролик (багатьма мовами – англійською, французькою, арабською та іспанською) транслюватиметься під час проведення Чемпіонату світу з футболу в Південній Африці з метою пропагування Цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ) та об’єднання зусиль задля їх досягнення до 2015 року. Йдеться про вісім цілей, які голови держав та урядів 189 країн-членів ООН затвердили під час Саміту ООН у вересні 2000 року. Зокрема, мова йде про скорочення масштабів голоду та злиднів, охорону материнства та дитинства, боротьбу з ВІЛ, малярією і туберкульозом, забезпечення сталого розвитку довкілля та рівних прав між жінками та чоловіками.


«Чемпіонат світу з футболу об’єднує людей цілого світу в підтримці своїх національних команд. Ми потребуємо подібного пристрасного єднання для того щоб покінчити із злиднями та голодом» - говорить Зідан, колишній капітан національної збірної з футболу Франції. «До 2015 року – до терміну, до якого світові лідери погодилися досягти Цілей розвитку тисячоліття, залишається зовсім мало часу. Отже, настав час діяти, щоби щось змінити на краще» - додає він.


Оригінальний ролик із Зіданом та Дрогбою в «головних ролях» можна подивитися тут: www.kickoutpoverty.org, спеціальний веб-сайт, присвячений залученню громадян до дії задля досягнення Цілей розвитку тисячоліття.